Gitti Gidiyor’da satış yapmak dışında da para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Öncelikle Gitti Gidiyor İş Ortaklığı Programı nedir ondan bahsedelim. Satıcılar için satışa çıkacak ürünlerin GittiGidiyor (GG) İş Ortaklığı’na dahil olan binlerce sitede yeralan Gittigidiyor reklamlarına dahil olabilmesini sağlar. Bu durum satıcıya ürünlerinin çok daha fazla, çok daha çeşitli ortamda görüntülenmesini ve daha fazla ziyarete, daha yüksek olasılıkla satış yapmasını sağlar. Bu sistem aynı zamanda GittiGidiyor İş Ortaklığı’na dahil olan binlerce sitenin GG reklamlarına tıklanmasıyla GG’dan reklam geliri kazanmasına olanak sağlar.

Şu an için İş Ortaklığı Programı’nda yaklaşık 28 bin kayıtlı sitede 35 farklı boyutta reklam ile günde ortalama 40 milyon gösterim yapılmaktadır. Rakkamlardan da anlaşılacağı gibi Türkiye İnterneti’nin büyük bir kısmında Gitti Gidiyor ürünleri bu sistem sayesinde her yerden herkese ulaşmayı amaçlıyor.

Sistem hem Gitti Gidiyor’da satış yapan kullanıcılara hem de İş Ortaklığı Programı dahilindeki site sahiplerine oldukça büyük bir fayda sağlıyor. Satıcılar ürün listelerken ödedikleri ufak bir ücret karşılığında bu sisteme dahil olarak, ürünlerinin yaklaşık 28 bin sitede daha yayınlanma hakkını elde ediyor. Programa dahil olan ürünler bu sitelerdeki reklamlarda yayınlandığı zaman İnternet kullanıcılarının daha çok ilgisini çekerek çok daha fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor ve ve doğal olarak satış rakkamları da yükseliyor.

Örneğin İş Ortaklığı Programı’na dahil olmayan bir ürün bir gün içerisinde 100 farklı kişi tarafından görüntüleniyor ise, programa dahil olan bir ürün 2000 farklı kişi tarafından görüntülenebiliyor. (Rakkamlar ürünün cinsine, fiyatına vs göre değişebilir, örnek olarak verilmiştir.)

Sistemin ürünlerin farkındalığını arttırmasının yanı sıra yazının başlığında da belirttiğim gibi, aynı zamanda site sahiplerine bir kazanç imkanı sunuyor. İş Ortaklığı Programı’na dahil olan sitelerde yayınlanan reklamlara her yapılan geçerli tıklama başına 10 kuruşa kadar varan kazanç sağlanabiliyor. Tıklama başına sağlanan kazancı arttırma imkanı da site sahiplerinin elinde. Kazanç tıklanma oranının yüksekliğine göre hesaplandığı için program üyesi sitelerin, performanslarını arttırması durumunda birim fiyat bazında kazancını da arttırma şansı bulunuyor. Bu kadar yüksek gösterim sayısına sahip bir sistemde tıklama sayısı da haliyle yüksek oluyor.

Programa dahil site sahiplerinin tıklanma performanslarını arttırabilmek için ellerinde başka imkanlar da var. Sitelerinde uygun büyüklükte reklamları, uygun yerlere yerleştirerek tıklanma performanslarını arttırmak mümkün. Bunun dışında Gitti Gidiyor’un ürün çeşitliliğini muhtemelen zaten biliyorsunuz. Site sahipleri sitelerinde yayınlanacak reklamların sadece boyutlarını değil, içerisinde gösterilecek ürünleri sitelerine en uygun kategoriden olacak şekilde değiştirebiliyor. Bu sayede bayanlar ile ilgili bir sitede kadın ayakkabıları kategorisi seçerek tıklanma sayısını ve doğal olarak kazancı arttırmak mümkün.

Sistem bununla da kalmıyor, eğer bireysel site sahibi iseniz, İş Ortaklığı Programı minimum ödeme limitini aştığınızda, sizin talimatınızla kazancınız bildirdiğiniz banka hesabınıza, ilgili stopaj vergisi kesildikten sonra nakit olarak yatırılıyor. Bu devirde kim size paranızı nakit olarak veriyor değil mi? :)

Ayrıca GittiGidiyor İş Ortaklığı Programı ekibi, sizin en etkili ve en karlı şekilde programdan faydalanmanız için sizlerle birebir irtibatta olarak, fikir ve önerilerinizi değerlendirerek size yardımcı olmaya çalışıyor.

Son olarak sadece geçerli tıklamaların sayıldığını ve kötü niyetli kullanıcıların tespit edilip sistemden atıldığını, bir daha sisteme giremediğini ve bu imkanı kaybettiğini belirteyim.

İş Ortaklığı Programı ile ilgili ayrıntılı bilgi ve başvuru için http://aff.gittigidiyor.com adresini ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum.

İyi kazançlar dilerim…

Tags: , ,

Leave a Reply